مدیرکل فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت از راه اندازی خط پرواز رشت به استانبول خبر داد .
    
'فتاح رضوانی' در گفت و گو ی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود : اولین پرواز رشت به استانبول روز پنج شنبه دوم شهریور از فرودگاه سردار جنگل رشت انجام شد و این پرواز ها تا ششم مهر ماه ادامه دارد.

وی خاطر نشان کرد: پرواز های داخلی فرودگاه رشت به مقصد شیراز روزهای شنبه ، دوشنبه و چهارشنبه ، تهران همه روزه ، مشهد بجز چهارشنبه همه روزه ، عسلویه روزهای شنبه و چهارشنبه، بندرعباس یکشنبه ، سه شنبه ، پنج شنبه و جمعه ، اصفهان یکشنبه ، اهواز چهارشنبه ، جمعه و استانبول روزهای پنج شنبه هر هفته انجام می شود.

وی ادامه داد: در هفته 72 سورتی پرواز از فرودگاه رشت به مقاصد مذکور انجام می شود .

مدیرکل فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت گفت : علاوه بر این پروازها از دوازدهم شهریور ماه سال جاری پرواز رشت به بغداد و نجف که به دلیل ماه مبارک رمضان متوقف شده بود، در روزهای یکشنبه هر هفته به این مقاصد از سرگرفته می شود.

فتاح همچنین اضافه کرد: سه شرکت هواپیمایی داخلی و یک شرکت هواپیمایی خارجی کار انتقال مسافران از فرودگاه رشت را به عهده دارند که این شرکت ها شامل هواپیمای جمهوری اسلامی ایران ( ایران ایر) با 24 پرواز در هفته ، هواپیمایی اسمان با 40 پرواز ، ایران ایرتور با شش پرواز و هواپیمایی نفت دو پرواز و شرکت هواپیمایی تیلویند کشور ترکیه به مقصد استانبول است .

وی ادامه داد: فرودگاه رشت همه روزه از ساعت شش و 30 دقیقه صبح تا 20 و 30 دقیقه شب برای انجام پروازهای شرکت های مختلف هواپیمایی به مقاصد داخل و خارج از کشور فعال است .
تاريخ : ۱۳٩۱/٦/٥ | ۱٠:٤٩ ‎ب.ظ | نويسنده : مریم دولت پناه شالمایی | نظرات ()

  • زاهدان سيتي
  • ايران سافت
  • کارت شارژ همراه اول