نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بازسازی مزار میرزا کوچک خان جنگلی که مایه افتخار گیلان و گیلانی است در ردیف بودجه قرار گرفته است که با پیگیری ظرف چند سال زیباترین مرکز گردشگری استان شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا جبار کوچکی نژاد در خصوص عملکرد خود در رشت گفت: تعرض به حریم رودخانه شهر به صورت جدی پیگیری خواهد شد.

وی افزود: تسریع در بخش آب و فاضلاب شهر رشت باید بسیار مورد توجه قرار گیرد که طی 4 سال اخیر به کندی پیش رفته است که با پیگیری هرچه سریعتر به اتمام برسد.

وی گفت: سد شهر بیجار به عنوان اولین سد پس از انقلاب در استان طی 30 اخیر تنها 20 درصد پیش رفته است که مورد پیگیری اینجانب است. با حمایت وزیر نیرو و با تامین اعتبارات لازم در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

وی در خصوص گاز رسانی به روستاها گفت:مجوز گاز رسانی از 20 مورد از روستاها با پیگیری ها در مجلس گرفته شده است.

وی گفت: حمایت از محصولات کشاورزی، در زمان برداشت برنج که حق ورود برنج خارجی به داخل بازار کشور انجام نگیرد که با تایید وزیر بازرگانی پیگیری شده است.

وی عنوان کرد: در خصوص محصول چای، سیاست های غلط در حوزه محصول باعث مشکلات موجود در خصوص این محصول اصلی کشاورزان گیلان شده است.

وی گفت: کمربندی شهر رشت که تا 50 سال آینده مشکلات جاده ای شرق و غرب استان را حل می کند، در ردیف بودجه آمده است.

کوچکی نژاد گفت: بازسازی مزار میرزا کوچک خان جنگلی که مایه افتخار گیلان و گیلانی است در ردیف بودجه قرار گرفته است که با پیگیری ظرف چند سال زیباترین مرکز گردشگری استان شود.

وی افزود:دی ماه امسال کارخانه پوشش پس از ده سال تعطیلی در قالب کارخانه جدید آغاز به کار خود کرد. همچنین کارخانه فرش گیلان به دلیل عدم توجیه اقتصادی در منطقه تبدیل به کارخانه داروسازی خواهد شد که به زودی به مرحله اجرا در خواهد آمد.تاريخ : ۱۳٩٠/۸/۸ | ۱٢:٤۱ ‎ب.ظ | نويسنده : مریم دولت پناه شالمایی | نظرات ()

  • زاهدان سيتي
  • ايران سافت
  • کارت شارژ همراه اول